Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Moniccutia-Meda.atsinaujinom

Go down 
+7
drugelis;}*
Santa Marija
elfija
coopila
Burbulis
wixtule
Moniccutia
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPen. 02 29, 2008 1:03 pm

Laba diena.
Esu Meda-šilta, draugiška, kai reikia-karinga asmenybė.
Tikiu, kad kiekvienas turime savo pasaulį, aš irgi tokį turiu-kupiną svajonių ir norų.Jame taip gera pabūti, kai nebenori žiūrėti į išdavusių žmonių akis.
Jei kalbam apie metus, man jau beveik 16.Nesijaučiu užaugusi, nesijaučiu maža.Tiesiog tai tam tikra riba.
Vilnius-mano miestas, mano tvirtovė.Jame praėjo visas mano gyvenimas.
Charakteris? Nenuspėjamas.Esu be galo užsispyrusi, sunkiai nusileidžiu, pernelyg pasitikiu kitais, ir dėl to dažnai jaučiuosi įskaudinta.Esu tokia kokia esu-nesvarbu, ar liūdna man, ar linksma.Esu tikra, kai juokiuosi, esu nuoširdi, kai ašaros bėga.Ar dažnai verkiu? Tikrai pakankamai.Kiek ašarų praliejau dėl žmogaus silpnumo, bejėgiškumo, netikrumo.. o kai žmonės nusisuka nuo gerumo būna be proto skaudu.Taipogi esu energinga, bet tik tada kai tam turiu sveikatos ir jėgų.Naivuolė esu.Tikiu viskuo, o vėliau kenčiu, kad patikėjau.Kiti sako, kad manęs neįmanoma nepastebėti.Vieni manęs nekenčia, kiti-myli.Nepykstu ant žmogaus, jei jo nuomonė apie mane bloga-negaliu visiems patikti.Bet dažnai save graužiu-dėl nepadarytų darbų, dėl neįgyvendintų ateities planų.Moku būti ir pikta.Esu be galo nekantri.Nemoku išsėdėti vietoje.Esu nuotaikos žmogus.Viskas manyje nuo jos priklauso.Vieną minutę galiu iš įsiūčio daužyti lėkštes, kitą-reikalauti ramybės.Su manim nelengva.Bet jei dar turiu kam pasakyti "Ačiū", reiškia dar mane kažkas myli..
Turiu daug idealų.Kartais save sugaunu, atkartodama jų judesius, balso intonaciją, frazes.Turiu daug brangių žmonių žvaigždučių padangėje.Visi man jie-lyg aukso perlai jūroje.
Mėgstu kurti.Mano kūrinukai dar trumpi, bet tikiu, kad pamažu einame į priekį.Anksčiau neturėdavau kur savęs realizuoti, dabar rašydama jaučiuosi laiminga, o po kiekvienos parašytos eilutės apima ramybė ir euforija..
Pakaks? Manau-taip.
Myliu visus.
Bučkis.
Meda.


Paskutinį kartą redagavo Moniccutia, Pir. 07 21, 2008 1:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
wixtule

wixtule


Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2008-02-23
Age : 30
Miestas : Jurbarkas

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPen. 02 29, 2008 1:09 pm

Sveika atvykus sad i Audriaus forumiuka, tikiuosi sutarsim Moniccutia-Meda.atsinaujinom 264928 Moniccutia-Meda.atsinaujinom 483651
Atgal į viršų Go down
http://www.vilius.mums.lt
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPen. 02 29, 2008 1:15 pm

wixtule~sveika.malonu.aš taipogi tikiuosi Moniccutia-Meda.atsinaujinom 748985 Moniccutia-Meda.atsinaujinom 569861
Atgal į viršų Go down
Burbulis




Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2008-02-27
Age : 30
Miestas : Pabradė ;>

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyŠt. 03 01, 2008 10:58 am

Fainas , mielas žmogutis Moniccutia-Meda.atsinaujinom 748985
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyŠt. 03 01, 2008 12:25 pm

Burbuli~ačiū.gera apie save skaityti tokius žodžius<3
Atgal į viršų Go down
Burbulis




Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2008-02-27
Age : 30
Miestas : Pabradė ;>

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyŠt. 03 01, 2008 12:51 pm

O man gera juos parašyti ;pp
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 02, 2008 9:00 am

Burbuli~mm..kaip miela xD
Atgal į viršų Go down
coopila

coopila


Pranešimų skaičius : 193
Join date : 2008-02-26
Age : 31
Miestas : vilniuus ;]

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPir. 03 03, 2008 10:59 am

labukasz ;]
ziuriu tau patinka grudas?...
Atgal į viršų Go down
http://www.grudofc.net
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyAntr. 03 04, 2008 12:13 pm

coopila~sveika;) mhm, patinka Algis :>:D<:
Atgal į viršų Go down
elfija




Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-03-03
Age : 31
Miestas : menesienos slenis

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyTr. 03 05, 2008 4:35 am

sveikute sad
kai kuo panasios esam Moniccutia-Meda.atsinaujinom 576686
man irgi patinka groodas Moniccutia-Meda.atsinaujinom 64435
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyTr. 03 05, 2008 12:49 pm

elfija~labuka.smagu, kad ir Tu prijauti Algiui.gal trasim ir daugiau panašumų?
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPen. 03 14, 2008 9:45 am

ei..neleiskit mano temai numirti,D
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyPen. 03 14, 2008 2:57 pm

Sveikute Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841 Neleisim Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841 Kaip gyvuoji?
Beje su atostogomis happy
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 16, 2008 12:10 pm

Santa~hey:) visai neblogai, po truputuką judam, kaip Tu? ačiū, ir Tave su taip ilgai lauktom atostogom:)
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyAntr. 03 18, 2008 12:35 pm

Ir aš neblogai Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841 Netgi puikiai galėčiau teigti Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841 Džiaugiuosi atostogomis kaip ir daugelis Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyTr. 03 19, 2008 9:09 am

Santa~šaunu,D turbūt dabar visi jomis džiaugiasi,D
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyTr. 03 19, 2008 10:48 am

Greičiausiai Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyTr. 03 19, 2008 2:10 pm

em..;} na istikruju nezinau, toke man labai LYRINE pasirode.;} vien ta izanga, su knygoms asociojasi..;> nesakau, kad tai blogai..;> labiausiai nuvyle tas pasakyms- esu kitoke..;> bet istikruju, man kazkaip atrodo kad mes visi esam kitokie, ir cia vien is tu uzrasu negalim sprest apie zmogu..;} Moniccutia-Meda.atsinaujinom 341459 tai kazkaip reik susimastyt.. o sejp toke maloni galbut..;} idomi.
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyKv. 03 20, 2008 12:52 pm

Santa~taip.tik gaila, kad jos pamažu į pabaigą keliauja..
Drugeli~pirmiausia noriu padėkoti už nuoširdžiai išsakytą nuomonę, taip pat už taiklias pastabas.tas pasakymas"kitokia" nėra vien mano nuomonė apie save, tai yra daugelio žmonių nuomonės apie mane, taip, kad ne aš pati užsidėjau tą "kitokio" žmogaus kaukę.O kad visi esame savaip kitokie, tau visiškai pritariu:)
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyKv. 03 20, 2008 1:29 pm

em.. ;) tai gerai, kad supranti istikruju, kiti tie zmones tikrai nebutu suprate manau.. ir isizeide.. Moniccutia-Meda.atsinaujinom 252360 saunuole. em.. nereikia jokios kaukes.. Moniccutia-Meda.atsinaujinom 252360 visi mes esam skirtingi, tik kitu bruozai pasizymi visai kitaip nej kitu.. sad tuom vienas zmogus, geresnis uz kita.. Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841 Moniccutia-Meda.atsinaujinom 264928 nu manau taip.. Moniccutia-Meda.atsinaujinom 576686
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptyŠt. 03 22, 2008 8:28 am

Drugeli~tai, kad čia nėra ko įsižeisti:)) kaip tik smagu, kad neslepi savo nuomonės:)) aš vėlgi su tavimi sutinku, kad žmogui nereikia jokios kaukės, ir kad visi esame skirtingi:)) o kad kitų bruožai pasižymi visai kitaip nei kitų~tobula tiesa:))
Atgal į viršų Go down
Burbulis




Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2008-02-27
Age : 30
Miestas : Pabradė ;>

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 23, 2008 2:34 am

Mušk kiaušinį, mušk kaimyną, tik nemuški jam į klyną,
Jo kiaušiniai ne margi, rimtam darbui jie skirti ;D
Su Šv. Velykom Moniccutia-Meda.atsinaujinom 483651

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Eggsmallce0re7

Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 23, 2008 7:57 am

Per žolytę ar per sniegą
Mažas vežimėlis rieda.
Traukia jį gražus arkliukas,
O vairuoja jį viščiukas.
Linki laimes ir sveikatos,
Siūlo brendžio prie arbatos.
Su Velykom!
Moniccutia-Meda.atsinaujinom 571121 Moniccutia-Meda.atsinaujinom 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Rose

Rose


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2008-02-27

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 23, 2008 8:20 am

Vištos kudakuoja, laksto po laukus,
O kai jas pakratom, gaunam kiaušinius.
Imame teptuką, dažom margučius,
Su Šventom Velykom sveikinu Jus!
Atgal į viršų Go down
coopila

coopila


Pranešimų skaičius : 193
Join date : 2008-02-26
Age : 31
Miestas : vilniuus ;]

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom EmptySk. 03 23, 2008 11:37 am

Linksmų, gražių ir šiltų šv. Velykų!!! ;]

Moniccutia-Meda.atsinaujinom Velykospi1
Atgal į viršų Go down
http://www.grudofc.net
Sponsored content





Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moniccutia-Meda.atsinaujinom   Moniccutia-Meda.atsinaujinom Empty

Atgal į viršų Go down
 
Moniccutia-Meda.atsinaujinom
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Nariai-
Pereiti į: