Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Gražiausia(-ios) daina(-os)

Go down 
+16
Inga 2
Santa Marija
Rose
Difficult
drugelis;}*
NotPerfect
kyce
shypsniuke
elfija
coopila
Onutė-Birutė
Ingute
Ziviliuxea
ievaite
Karolina
Giedrė
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPen. 03 21, 2008 1:56 pm

giedre, isvis musu skoniai taip tink ziuriu.. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651 dbr ta axel fernando amo nereali. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPen. 03 21, 2008 2:17 pm

Man labai patinka Lauros Pausini dainos Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 Dabar jų nemažai turiu.Italijoje kai buvau teko girdėti ir tieisog..patiko Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 Arba dar vieno italo dainininko GIGI [pavardės nepamenu] labai gražios.Mama parvežė jo 4 diskus tai klausau ir klausau Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 528271
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPen. 03 21, 2008 3:26 pm

drugelis;}* rašo:
giedre, isvis musu skoniai taip tink ziuriu.. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651 dbr ta axel fernando amo nereali. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651

Jo, ta daina išvis nereali... (:
Jei netingėsi, nueik kada į google, parašyk joje: YOUTUBE Axel Fernando - Amo, IR BUS JOJE TOS DAINOS KLIPUKAS, KAIP JIS PRIE PIANINO GROJA IR DAINUOJA ŠIĄ DAINĄ, PAMATYSI, KAD NE TIK SIAUBINGAI GRAŽIAI DAINUOJA, BET KAD IR SIAUBINGAI GRAŽUS YRA....... Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651
Beje, pabandyk daugiau parsisiųsti, Tu, Jo dainų, nes jos visos man pavyzdžiui laaabai gražios....
Pas mane Jo dainų pilnas kompas, o svarbiausia klausau ir neatsibosta..... (:
Dievinu šį dainininką.... <3

P.S. smagu, kad atrandam bendrų dalykėlių... (:
Atgal į viršų Go down
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyŠt. 03 22, 2008 7:17 am

man siuo metu dar grazios dainos:
Ashanti-The way that I love you
Mattafix-Angel on my shoulder
Enigma&Enya-Return to innocence
Gwen Stefani-Early winter
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyŠt. 03 22, 2008 10:39 am

ievaite rašo:
pas mane Alex'o ikrgi pilnas kompas dainu Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 ta klipuka anksciau vos ne kas dieną ziurėdavau,nerealus Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651

Alex'o? Aš turėjau omenyje Axel'o. Turbūt susipainiojai, nes vardai labai panašūs... (:
Atgal į viršų Go down
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyŠt. 03 22, 2008 1:49 pm

Giedrė rašo:
ievaite rašo:
pas mane Alex'o ikrgi pilnas kompas dainu Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 ta klipuka anksciau vos ne kas dieną ziurėdavau,nerealus Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651

Alex'o? Aš turėjau omenyje Axel'o. Turbūt susipainiojai, nes vardai labai panašūs... (:

jap,supainiojau.As visad painioju jo varda Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 bet siaip kalbam apie ta pati Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyŠt. 03 22, 2008 4:45 pm

ievaite rašo:
pas mane Axel'o ikrgi pilnas kompas dainu Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 ta klipuka anksciau vos ne kas dieną ziurėdavau,nerealus Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651

Taip, klipukas nerealus kaip ir pati daina, žiauriai romantiška.... (:

Štai AXEL FERNANDO - AMO klipas, norintiems pamatyti ---> https://www.youtube.com/watch?v=mUZoxVrtZGI

Ir štai šis nerealus video, ALex Ubago y La oreja de van gogh - SIN MIEDO A NADA ----> https://www.youtube.com/watch?v=XU-XTCfSSaM&feature=related
(Kam patinka, būtinai pažiūrėkit, nu nerealu, kai tokia minia gerbėjų su tavimi dainuoja dainą nuo pradžios iki galo). <3
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptySk. 03 23, 2008 5:18 am

giedre turiu as ju dainu, negalvok kad as neturiu.;D* Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 858841 gi pati uzvedziau tema apie ispaniska muzika..;} tai vat, nu zodziu.. maciau ta klipa iskart kai parasej daina.. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 nera jis jau grazus.. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 ziaurej.. ta prasme.. bet neblogas..
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptySk. 03 23, 2008 6:30 am

Tai negavok kad tie klipukai skirti asmeniškai, tau, juk ispaniškos muzikos gerbėjų yra ir daugiau šiame frm'e....
O man Jis gražus, na žinai kiekvienam pagal skoni, taigi.
Atgal į viršų Go down
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyAntr. 04 01, 2008 9:20 am

Audriaus dainos (labai labai) - Bildukų apsuptyje. Dabar viena iš gražiausių dainų! Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 853161
Atgal į viršų Go down
zvaigzde

zvaigzde


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2008-03-01

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPen. 04 04, 2008 11:37 am

Bryan Adams- Please Forgive me,Have you ever really loved a woman,Here I Am,All for love Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 569861
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptySk. 04 06, 2008 7:16 am

Laisva - lijo lietus Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
Chlortig

Chlortig


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2008-04-05
Age : 30
Miestas : Skuodas

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptySk. 04 06, 2008 7:22 am

Man tai gražiausios dainos:

Visos BSB
Stano - Dabar ir čia; Žemyn
Audriaus
Maroon5 - Harder To Breath
The Beatles beveik visos
The Scorpions irgi
Sipavičiaus
Vairo
Šiškausko

Nu galėčiau tų dainų klausytis ir klausytis... Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 576686
Atgal į viršų Go down
Vanda

Vanda


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-03-22
Age : 31
Miestas : (: Utena :)

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptySk. 05 04, 2008 7:32 am

Man tai visos Audriaus dainos labai grazios. Del iskirtinų dainų bruožų, kiekviena daina patenka i 1-a vieta happy Tikrai labai gražios Audriaus dainos
Atgal į viršų Go down
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPir. 06 23, 2008 2:56 am

šiuo metu gražiausios:
Will.I.Am - Heartbreaker
Sam Sparro - Black and Gold
Vaidas-Aš tau meluoju
Vaidas-Tiktai tu
Vadas-Per vėlu
A.Mamontovas-Dabar ir čia
Usher-Love in this club
Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyPir. 07 07, 2008 8:58 am

man istikruju tai labai daug patinka dbr..;} nu duosiu kelis pavyzdzius, kuriuos megstu dbr klausyt:
chris brown-with you
Leona Lewis - Bleding Love
Sugababes- Denial
Madonna, Justin Timberlake- 4 minutes
PIKASO- sniegas, istirpes liepa..
nu ir zodziu, taip toliau..;} {kitos, kad ir senos bet labai megstamos..}
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyKv. 07 24, 2008 1:35 pm

Oj dar pamirsau prideti
Ledi Ais- jis. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 252360 nu man ta is lietuvisku labai patinka..
Atgal į viršų Go down
Zuvedra




Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2008-07-20

Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 EmptyAntr. 08 19, 2008 1:36 pm

Siuo metu klausau :

1~~ Donata /minute/ir dar viena daina jos yra kuri labai patinka/atleisk/ Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 569861

2~~ Pikaso/anei/

3~~ Audriaus /labas/ Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 483651

4~~Haroldas/tau/

5~~ Neo /visos dainos ju labai patinka Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 632442

O daugiausiai pagal nuotaika klausau dainas. Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 749663
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia(-ios) daina(-os)   Gražiausia(-ios) daina(-os) - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gražiausia(-ios) daina(-os)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sava daina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Muzika/TV-
Pereiti į: