Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Sveiki visi... :) As Viktorija

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
romantic_e

romantic_e


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-07-21
Age : 34
Miestas : Uostamiestis

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyPir. 07 21, 2008 5:37 am

Sveikuciai sveikuciai!... Esu Viktorija is Klaipedos, o siuo metu is St-Prex {Sveicarija}... Sveiki visi... :) As Viktorija 576686 Taigi... Esu kurybinga, draugiska, nuosirdi, besisypsanti ir visada tikslo siekianti 18 metu panele... Dievinu groti pianinu, tapyti, kurti/skaityti eiles, daryti masaza, cha cha, skaityti knygas, juoktis, begioti lyjant lietui Sveiki visi... :) As Viktorija 224670 Megstu nuosirdzius, draugiskus ir linksmus, humoro jausma turincius zmones, kurie moka stebinti.
Esu, tiksliau kiek busiu abituriente, baigusi mokykla ketinu stoti i New South Wales'o universiteta, verslo kursa... Noriu suzinoti ir suprasti kaip pinigeliai kuria pinigelius, t.y. man idomi verslo ekonomika, statistika. Bet nesiekiu darbo ofise su kruva popieriu. Man reikia bendravimo su zmonemis - tad neveltui iki siol nezinojau ka pasirinkti - medijos studijas (zurnalistika + analize...) ar versla. Galiausiai, matyt, nugalejo noras keliauti, pazinti zmones ir suprasti pasaulio turtuoliu problemas, cha cha Sveiki visi... :) As Viktorija 858841
Taigi... Sveiki visi... :) As Viktorija 858841 Gal kiek ir kukliai ir taip nedaug as cia apie save, bet nebezinau ka pridurti... Klauskite, jei kas domina Sveiki visi... :) As Viktorija 571121
P.s. atsiprasau uz nelietuviska teksta, bet klaviaturoje nera lietuvisku raidziu Sveiki visi... :) As Viktorija 576686
Atgal į viršų Go down
wixtule

wixtule


Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2008-02-23
Age : 30
Miestas : Jurbarkas

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyPir. 07 21, 2008 10:47 am

Sveika atvykus happy Sveikinu prisijungus prie Audriaus fanų Sveiki visi... :) As Viktorija 528271 , tikiuosi tau čia patiks ir manau bandysim sutart gerai Sveiki visi... :) As Viktorija 264928
Atgal į viršų Go down
http://www.vilius.mums.lt
romantic_e

romantic_e


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-07-21
Age : 34
Miestas : Uostamiestis

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyTr. 07 23, 2008 8:13 am

Tikiuosi to paties Sveiki visi... :) As Viktorija 576686
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyKv. 07 24, 2008 1:06 pm

hm.. sejp idomej cia parase, buvo daug dalyku idomiu ir neidomiu.. bet cia visiem su skoniu..vat.. is fotkes toke simpatiska visai panele.. Sveiki visi... :) As Viktorija 252360 toliau hm.. ;} idomus pomegiai kaip: begioti lyjant.. nezinau man labai primena viena nakty stovykloj, kai sokom lietuj ant dideliu balu visa nakti.. Sveiki visi... :) As Viktorija 858841 tiesiog sokinejom.. bet cia ne tame esme.. vat.. ;} toliau, koke muzika klausai? kaip sumastej uzsiregistruot cia..? {nu ta prasme, vistiek maziau laiko lieka prie pc.. kai jau mokykla pabaigus ir tjp toliau..}
na ir sekmes tau ten visokiose New South Wales'o universitetuose.. Sveiki visi... :) As Viktorija 858841
Atgal į viršų Go down
romantic_e

romantic_e


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-07-21
Age : 34
Miestas : Uostamiestis

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyTr. 07 30, 2008 1:38 pm

Mhm... Mano megiamiausia muzika - dziazas, soulas, trance/dance, pop.
Aciu del universiteto... Bet jis dar metelius palauks manes Sveiki visi... :) As Viktorija 858841
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptyŠt. 08 02, 2008 2:51 am

Sveikute Sveiki visi... :) As Viktorija 576686
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
kyce

kyce


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2008-03-15
Age : 32
Miestas : Kaunas

Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija EmptySk. 09 07, 2008 12:07 pm

svekute :>:D<:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sveiki visi... :) As Viktorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sveiki visi... :) As Viktorija   Sveiki visi... :) As Viktorija Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sveiki visi... :) As Viktorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Nariai-
Pereiti į: