Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Gimtadieniai ir kitos šventės

Go down 
+2
NotPerfect
Inga 2
6 posters
AutoriusPranešimas
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyTr. 04 23, 2008 7:46 am

Čia bus kalba apie gimtadienius ir gal net kitas sventes. Papasakokite gal turite kokių tradicijų, kaip jūs jas švenčiate apie viską žodžiu Gimtadieniai ir kitos šventės 858841


Na aš švenčiu be tradiciju tesiog su draugais, giminaičiais (dažniausiai taip švenčiu gimtadienius Gimtadieniai ir kitos šventės 546120 ). Na o kitas švenčiu visaip būna taip kad ir prisimine mes tas tradicijas igyvendinam o švenčiam ir pas gimines ir namuose. Žodžiu kur papuola Gimtadieniai ir kitos šventės 853161
Atgal į viršų Go down
NotPerfect

NotPerfect


Pranešimų skaičius : 58
Join date : 2008-03-20

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyTr. 04 23, 2008 9:56 am

Nešvenčiu ju ;D
Paskutini kartą švenčiau savo 12-aji :D
Atgal į viršų Go down
Ziviliuxea

Ziviliuxea


Pranešimų skaičius : 218
Join date : 2008-02-25

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyPen. 04 25, 2008 3:55 pm

as tj kaip kada : D siais metais sakiau nesvesiu, bet netycia pasvenciau : DD
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyŠt. 04 26, 2008 2:21 am

Aš švenčiu visada,juk tik kartą metuose tokia šventė būna kaip gimtadienis Gimtadieniai ir kitos šventės 858841 Nors buvo taip,kad ir nešvenčiau kelis metus..O šiaip tai kiekvienas skirtingai suprantą tą žodį "švęsti". Gimtadieniai ir kitos šventės 252360 Man smagiausi gimtadieniai būna namuose su geriausiais draugais,giminaičiais... happy Tačiau per mano gimtadienį taip nebūna,kad kartu viskas. Dažniausiai atskirai su draugais,p o to su giminaičiais sad Šiemet švenčiau boulinge. Buvo smagu. Gimtadieniai ir kitos šventės 858841 O šiaip kas gimę vasarą arba šiltu metų laiku, tai geriausiai švęsti gamtoje,bent jau aš taip daryčiau happy
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyŠt. 04 26, 2008 3:27 am

Aš taj dar neikarto nebandžiau gamtoje švęsti , nes kažkaip neprisiruošiu. Gimtadieniai ir kitos šventės 576686
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyŠt. 04 26, 2008 8:04 am

Inga 2 rašo:
Aš taj dar neikarto nebandžiau gamtoje švęsti , nes kažkaip neprisiruošiu. Gimtadieniai ir kitos šventės 576686
Tai kada nutaikyk progą ir švęsk gimtadienį ar šiaip kokią šventę lauke,gamtoje... Gimtadieniai ir kitos šventės 858841 pamatysi,kad tikrai smagu Gimtadieniai ir kitos šventės 252360
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyŠt. 04 26, 2008 8:07 am

Reiks pabandyt ......

Gimtadieniai ir kitos šventės 264928
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyPir. 04 28, 2008 4:55 am

Patinka Gimsej...Lb... Gimtadieniai ir kitos šventės 252360 Gimtadieniai ir kitos šventės 252360 Gimtadieniai ir kitos šventės 858841
visad laujkiu...... Gimtadieniai ir kitos šventės 252360 Gimtadieniai ir kitos šventės 252360
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
Ziviliuxea

Ziviliuxea


Pranešimų skaičius : 218
Join date : 2008-02-25

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyPir. 04 28, 2008 7:39 am

mano gime pavasari [uz keliu dienu : D] ir svenciu gamtoje :]]
dazniausiai : D smagu is tikruju ir siais metais toks saunus oras pakliuvo.. :]]
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyPir. 07 07, 2008 9:21 am

emm..;} istikruju labai idomej, nes pas mane tai dauguma zmoniu susirenka nebutinai koke svente, o sejp.. ;} tokius tusiukus ir visa kita..
bet labai idomej, nes pas mane jau gal nuo 12-ojo gimtadienio kazkaip viskas kitaip, pradejom svesti su mazdaug dauguma pusseseriu, pusbroliu, bej tais draugais kuriuos pazysta jie..;} nes mes kaip didele sejma ten..;> nu tiesiog visi be skrupulu, kadangi visi turim po savo meiles ir tiek;} na ir tiesiog kiekvienais metais sumastome kanors, uzsisakome kanors ypatingo, ten kaip basejna, kavine, dazasvydi.. {na istikruju, as dar dazasvydzio nebuvau uzsisakius, tiksliau mano pusbrolis bet nesvarbu..} ejname i pirtis, paskuj vienas pas kitus miegam ir pan..;} nu tiesiog paskuj pabunam kokioj vietelej, zodziu.. mano gimtadienis ziema, tai man labai patinka daryti sodyboj savo, ten pasikureni peciuka ir sedi, bet salta tai nebuna, nes ziaurej daug prikuriam ir sejp.. ;) ten daug visko buna, niekas nemiega, nebent jau nuo islakimo uzmiega kasnors;DD nu buna nerealu..;) Gimtadieniai ir kitos šventės 252360 Gimtadieniai ir kitos šventės 483651
Atgal į viršų Go down
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės EmptyAntr. 07 08, 2008 10:25 am

Įdomus pasakojimas matosi kad šeima esat Gimtadieniai ir kitos šventės 483651 Gimtadieniai ir kitos šventės 858841 Gimtadieniai ir kitos šventės 252360
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gimtadieniai ir kitos šventės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Gimtadieniai ir kitos šventės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gimtadieniai ir kitos šventės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kitos nuotraukos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Pokalbiai-
Pereiti į: