Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Medos kūryba.

Go down 
+2
Burbulis
Moniccutia
6 posters
AutoriusPranešimas
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 8:50 am

Švelnumo kaina
Tave sutikau prie pat savo namų durų. Tu atidarei plačiau duris, kad galėčiau įeiti. Tada pažvelgiau į tavo akis, kuriose atsispindėjo plaukiantys debesys....bet tavo akyse aš įžiūrėjau ne tik juos. Dar kažką tokio nepasiekiamo, bet kartu ir artimo, nepažįstamo, bet kartu ir savo...Kažką sunkiai užčiuopiamo..Vėliau suprasiu, tai - švelnumas. Tas tyras švelnumas buvo lyg magnetas, traukiantis mane prie tavęs. Jo dėka dabar mes kartu....
Kai norėjau įeiti pro tavo laikomas duris į namą, užkliuvau už slenksčio ir įkritau tiesiai tau į glėbį. Bijojau, kad tu mane atstumsi, bijojau...bet be reikalo, nes tu mane švelniai apkabinai ir priglaudei prie savęs...Neįstengiau ištarti nė žodžio - tu mane nustebinai, bet jų ir nereikėjo..Vien pažvelgusi į tave supratau - mes skirti vienas kitam...Ačiū, kad įsileidai mane į savo širdį. Ačiū, kad esi savimi. Ir nors tu man dar nesakei "As tave myliu" , bet iš tavęs to ir nereikalauju. Šią frazę nuvalkioti kiekvieną dieną kartojant būtų didžiausia nuodėmė, o be to viską įskaitau tavo akyse, tokiose tyrose, švelniose....kad pažiūrėjus į jas žodžiai tampa beverčiai. Kai susitinkame kiekvieną kartą iš tavęs gaunu rožę, aplink jos kotą visada randu apvyniotą raštelį....tai dažniausiai būna gražios dainos ar eilėraščio eilės o, kartais tiesiog juokingas anekdotas nuotaikai pataisyti. Ačiū tau už viską. Arba tiesiog už tai, kad esi....
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 8:51 am

Man reikia tavęs

Nereikia nieko man
Nei aukso, nei turtų,
Tik tavo jautrumos
Ir tų skaisčių akių.

Be tavo šilumos -
Aš paukštis be sparnų.
Be tavo artumos -
Aš rožė be spyglių.

Tegul dūžta valtys
Darosi baugu,
Be tavęs šiam pasauly
Juk nieko neturiu.

Priglausk mane
Prie savo kūno stipraus.
Pasiilgau šio jausmo
Taip jautriai švelnaus.

Lai meilė uždega viltį
Ir dvi sielos žengs vėl kartu,
Lai jausmai pakursto širdį
Ir gyvent bus vėl saldu.
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 8:52 am

Ačiū jūrai
Stoviu ant stataus krašto. Noriu šokti į sūrias bangas ir dingti iš gyvenimo visam laikui.Noriu, bet kas mano norų klausia? Noriu paskęsti nevilties jūroje, nes pavargau taip gyventi. Taip nepakenčiamai gyventi. Pavargau nuo visko. Nuo ilgų apmąstymų, nuo bemiegių naktų, nuo bauginančių minčių. Pavargau. Stoviu ant stataus krašto. Mintyse prisimenu visus tuos žmones, kuriems bus skaudu, kad manęs nebėra, žmones, kurių dėka stoviu čia, žmones, kurių dėka gyvenu šiame pasaulyje. Prisimenu ir krentu į bejausmę, šaltą ir niūrią sūrių bangų jūrą. Manęs nebėra. Ir nebus. Viskas baigta. Ačiū jūrai.
Atgal į viršų Go down
Burbulis




Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2008-02-27
Age : 29
Miestas : Pabradė ;>

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 10:56 am

Labai gražu Medos kūryba. 569861
Atgal į viršų Go down
coopila

coopila


Pranešimų skaičius : 193
Join date : 2008-02-26
Age : 30
Miestas : vilniuus ;]

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 11:17 am

grazu Medos kūryba. 576686
Atgal į viršų Go down
http://www.grudofc.net
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 01, 2008 12:23 pm

Burbuli, coopila~labai ačū.smagu kurti, tai kas kitiems patinka xD
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyAntr. 03 04, 2008 12:23 pm

Ziviliuxea~dekui Medos kūryba. 569861
Atgal į viršų Go down
Rose

Rose


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2008-02-27

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptySk. 03 09, 2008 6:47 am

Tavo kuryba labai grazi Medos kūryba. 569861 Tokia jausminga,sakyciau nuosirdi... sad
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Moniccutia


Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2008-02-29
Age : 31
Miestas : Lietuvos sostinė,D*

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyAntr. 03 11, 2008 7:32 am

Rose~iš visos širdelės dėkoju.stengiuosi kūryboje išreikšti visą save, viską ką jaučiu Medos kūryba. 569861
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyŠt. 03 29, 2008 5:50 am

Švelnumo kaina
Gražu labai. Visas kūrinys lb lengvai susiskaitė....
Na jis toooks paprastas, bet turi kažką (mielo, šiltų minčių) kurios jį daro įdomų.
"Ir nors tu man dar nesakei "As tave myliu" , bet iš tavęs to ir nereikalauju. Šią frazę nuvalkioti kiekvieną dieną kartojant būtų didžiausia nuodėmė...." (ši vieta ypač graži).
____________________________________________________

Man reikia tavęs
Gražu.
Visas eilėraštis toks paprastas, bet man patiko šios eilutės:
"Pasiilgau šio jausmo
Taip jautriai švelnaus."
(kažkaip jos apibūdino tikrą meilę).
_____________________________________________________

Ačiū jūrai
Graaaaaaaaažu laaabai....
Citavau man gražiausias kūrinio vietas, bet šio necituosiu, nes tektų cituoti jį visą...
Na šis kūrinys labai patiko.......
Tos mintys apie mirtį, apie tai dėl ko ji stovi ant to krašto. Prisiminimai apie žmones kurie liūdės dėl to ir apie tuos pačius žmones, kurie privertė ją ten stovėti.
O galiausiai toji pabaiga, tiesiog padėkojimas jūrai....
Atgal į viršų Go down
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. EmptyAntr. 04 22, 2008 12:54 pm

Tikrai labai grazi kuryba tokia romantiska, švelni ......... Medos kūryba. 576686
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Medos kūryba. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medos kūryba.   Medos kūryba. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Medos kūryba.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Gretos kuryba...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Fan Art :: Kūryba-
Pereiti į: