Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Gitaros

Go down 
+13
Raudona
Difficult
Ingute
Moniccutia
wixtule
daydream
coopila
Burbulis
venera99
Ziviliuxea
shypsniuke
ievaite
Giedrė
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyPen. 03 07, 2008 10:24 am

Ingute rašo:
o tu jau esi kada kokius kurinius grojus, ar cia paciai pradziai?
Keletą grojau,pvz: The Bealtes,,Yesterday",Limp Bizkit-,,Behind blue eyes",Eric Clapton-,,Tears in heaven"...
Atgal į viršų Go down
Ingute

Ingute


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2008-02-26

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyŠt. 03 08, 2008 7:12 am

hm.. na tokiu labai lengvu nezinau.. as tarkim grojau pradzioje Walters&Kazha daina "the war is not ower" happy
Atgal į viršų Go down
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyŠt. 03 08, 2008 12:02 pm

Ingute rašo:
hm.. na tokiu labai lengvu nezinau.. as tarkim grojau pradzioje Walters&Kazha daina "the war is not ower" happy

reiks pasieiskot Gitaros - Page 2 252360
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptySk. 03 16, 2008 12:00 pm

Man tai pavyzdziui tos gitaros , tai ka as zinau.... :/:)
Maziausia daugiau nei puse lietuvos groja gitara...
Man asmeniskai nuo jos bloga :-&:
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
Ingute

Ingute


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2008-02-26

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptySk. 03 16, 2008 12:08 pm

Difficult> kiekvienas turi savo nuomone ;]] vieniem patinka- kitiem ne :}


dar lengvas kurinys yra Marijos "septynias zvaigzdes"
Atgal į viršų Go down
Raudona




Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Miestas : Klaipeda

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyTr. 03 19, 2008 7:14 am

As tai groju nuo rugsejo... Dabar net neisivaizduoju kaip kazkada galejau gyvent be gitaros Gitaros - Page 2 576686
Atgal į viršų Go down
Rioberta

Rioberta


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2008-03-31

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyPir. 03 31, 2008 5:58 am

Gitara turiu jau gana daug laiko, bet groju mažokai... Bet praktikos šiek tiek turiu. :}
Atgal į viršų Go down
Ziviliuxea

Ziviliuxea


Pranešimų skaičius : 218
Join date : 2008-02-25

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyPir. 03 31, 2008 6:37 am

Jega :]]
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyPir. 03 31, 2008 12:13 pm

Geras dalykas tos gitaros sakyčiau Gitaros - Page 2 858841 Norėčiau išmokti groti..Kadaise tėtis grodavo,tai ir man duodavo Gitaros - Page 2 858841 Bet aš kai tokia muzikantė truputį sugadinau Gitaros - Page 2 571121 Gitaros - Page 2 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
vaidas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2008-09-17
Age : 39
Miestas : Vln - Drsk

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyTr. 09 17, 2008 11:53 am

Nusipirkau si nuostabu insturmenta, parsisiunciau pora programeliu jos suderinimui. Tabai padejo labai bet niekaip nenutuokiu kaip groti akordais ir kaip reikia braukti desiniaja ranka per visas stygas? gal kas minciu turi? o seip jau groju apie pusantro menesio, nera visiskai laiko privaciam mokytojui, bet kiek galiu po darbu stengiuosi lavinti klausa ir atkartoti galbut kazkokias daineles. Pasigirsiu jog moku jau du gaideliu groti :P~
Atgal į viršų Go down
kyce

kyce


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2008-03-15
Age : 32
Miestas : Kaunas

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyŠt. 01 24, 2009 6:22 am

per kaledas gavau gitara:)
Atgal į viršų Go down
vaidas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2008-09-17
Age : 39
Miestas : Vln - Drsk

Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 EmptyKv. 07 30, 2009 11:34 am

Pasiulymas
Darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!!!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keletą savaiciu įdedant tik 6 Litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis Būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.
toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus i banko sąskaita, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimume 200 forumuose ir skelbimuose.
jokiu apgauliu. Aš pamasciau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.
ir atspėkit kas???
po keliu dienų man i sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaiciu susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaiciu prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtu būti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau dides. O prasidėjo tik nuo 12lt.
noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.

pasiulym as: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusi laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i žemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisetos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT 14 7300 0100 8391 8190
2. LT 54 2140 0300 0125 1139
3. LT 79 7300 0100 7791 2526
4. LT 19 7044 0003 2961 5944
5. LT 36 7300 0101 0435 1814
6. LT 07 7044 0004 7661 8302

dabar išbraukite iš sarašo N r. 1 saskaitos numeri, perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta Nr. 6 eilute irašykite savo banko saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet išlaikykite pagrindine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip minimum 200-tuose forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipni, tuo didesnes bus Jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Šis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopšciai ir nepagailekite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sažiningumas daro pinigus.
tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

o dabar aš papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlosiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu budamas šestoje sarašo pozicijoje.
dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu i saskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jusu saskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 žmones – Jusu pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpine po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).
toliau dar idomiau: sitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jusu saskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gitaros - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gitaros   Gitaros - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gitaros
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Pokalbiai-
Pereiti į: