Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Eurovizija

Go down 
+13
Ziviliuxea
Difficult
drugelis;}*
Sweet_
Santa Marija
daydream
Giedrė
viktorija
Moniccutia
coopila
wixtule
Burbulis
ilgakoje
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyŠt. 05 24, 2008 4:09 pm

Na ka nugalejo Rusija - Dima!
Gal ir vertas Jis buvo pergales. Aisku buvo ir vertesniu...bet. (:
Atgal į viršų Go down
venera99




Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-02-24
Age : 31
Miestas : Kalvarija

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyŠt. 05 24, 2008 11:44 pm

Šioj Eurovizijoj,buvau už Dimą Bilan-Rusija.Labai faina,kad jis laimėjo happy
Atgal į viršų Go down
wixtule

wixtule


Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2008-02-23
Age : 30
Miestas : Jurbarkas

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptySk. 05 25, 2008 9:50 am

Istikruju tai taip ir galvojau, kad Dima laimes Eurovizija - Page 2 264928 , nes visdelto vaikinas per tuos du metus po praeitos eurovizijos pasidare turus, pradejo savo karjera Eurovizija - Page 2 264928 , o vat musu atstovas Lietuvai nieko nepadare, istikruju gaila, jau turbut matet, kad jis pusfinalyje paeme 16-ta vieta is 19-kos, geras buvo balsas, bet eurovizijai reikia drive'o ar kazko yptaingo, pvz kaip Bilano, daina jo tokia paprasta jausminga, bet su pas ji buvo geras, gal ir Miliui kazko reikejo, kazkokiu sokeju ar dar ko nors, o ne vienam stovet, pries kazkoki menuli, turbut niekas net nesuprato minties musu pasirodyme ir pan. Nu bet ka gal kitais metais pasiseks labiau Eurovizija - Page 2 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.vilius.mums.lt
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptySk. 05 25, 2008 11:21 am

O siaip is dalyvavusiu man patiko Rumunijos atstovai...Izraelio atstovas dar graziai dainavo....Vokietijos daina dar grazi...tik kad jos per pacia Eurovizija nelabai sudainavo...bet daina man patiko.
Atgal į viršų Go down
ievaite

ievaite


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2008-02-23
Miestas : Panevėžys

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyPir. 05 26, 2008 6:15 am

Nu va,laimėjo Bilančikas Eurovizija - Page 2 614606 šiaip nenorėjau,kad jis laimėtų,bet kai pamačiau,kad kovoja jis su Graikija ir Ukraina,tada palaikiau Bilaną. O aš norėjau kad Danija laimėtų.. Eurovizija - Page 2 483651 bet šių metų Eurovizija aš patenkinta,buvo visokių pasirodymų, visokiems muzikiniams skoniams.. Eurovizija - Page 2 576686
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyTr. 05 28, 2008 2:00 am

Nu nezinau, na gerai kad Dima laimejo. Bet... norejau kad laimetu Graikija..
http://eurovision.2008.greece.kalomira.iii.vieta.vaizdelis.lt/
Pasiziurekit!
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyPir. 07 07, 2008 9:03 am

as tai dziaugiuosi, nes visi mano favoritai buvo penketuke, ir dima, graikija, armenija, ukraina, norvegija.. ;} tik gaila svedes, ji man labai patiko.. ;} bei rumunija, nors istikruju y viska atsizvelgiat, nu jau ziaurej pusfinali nusidainavo ukraina.. bet finale, nu kazkiek geriau buvo..;} istikruju sita eurovizija man patiko, nes buvo ko klausyti ir buvo daug favoritu, ne taip kaip praitais ar dar seniau, buna daugiausiai kokie 4-3 o dbr jauciu kad kokie 7;> kokie 5 pasirodymai buvo nuobodus, o kiti labai smalsus, idomus, grazus.. ir pan..;} kazka visi turejo kitokio.. ;> buvo idomu, tik sunervino antras pusfinalis, nu nervu sakes.. nedel to kad mes nepatekom {as net ir nesitikejau} tiesiog buvo ziauru ziureti i rezultatus kai patenka tokios salys kaip: kruatija, latvija, islandija, turkija.. zodziu, buvo daug geresniu dainu kaip: kipras, baltarusija ar netgi ta musu lietuva.. ;)
Atgal į viršų Go down
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyAntr. 07 08, 2008 10:31 am

Man favoritai buvo 5: 1. Rusija (Dima Bilan - Belive mano favoritas gerbiu ir myliu jį Eurovizija - Page 2 483651 Eurovizija - Page 2 483651 Eurovizija - Page 2 483651 ) 2. Švedija 3. Danija 4. Latvija 5. Norvegija
Aš laba džiaugiuosi kad laimėjo būtent Rusija nes man ne tik kad tas daininkas patinka bet patinka ir ta daina o tos dainos video klipas nepakrtojimas ... žodžiu efektai ir kiti Pliuščenka Martonas tikrai šaunuoliai kad už dyka jam padėjo Eurovizija - Page 2 528271 Eurovizija - Page 2 858841 Eurovizija - Page 2 252360
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 EmptyKv. 07 24, 2008 1:34 pm

em.. nu man tai LATVIJA buvo tragedija.. nenuostabu kad daug kas dave..: labai vaikiska daina balsavo vaikai nuo 9- 12 mazdaug metu.. daugiausiai nes kiti tik juokiasi is tokiu kaip jie.. varytu tik is cia..;DD Eurovizija - Page 2 858841 va norvegija toke puse kakiaus..;DD Eurovizija - Page 2 858841 sejp man ji istikruju patiko.. Eurovizija - Page 2 252360 nu sakau, visi tie kas buvo 5tuke.. ;>
o man dimos klipas nebuvo jau toks NEREALUS. ka znaw, kazkaip man ta ligonine.. galejo ir geriau sugalvoti.. bet manau dima jau turejo laimet.. kazkaip man butu perdaug gaila jei butu praloses.;DD Eurovizija - Page 2 858841 kad ir vel butu likes antras.;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizija
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Muzika/TV-
Pereiti į: