Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyAntr. 05 06, 2008 10:41 am

Papasakokite apie meile ka jums reiskia ar buvote nors vienas ją pajute. Viskas apie meile
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyAntr. 05 06, 2008 10:57 am

Na si istrauka mano nuomone TOBULAI atskleidzia kas yra meile...

Meile tai...
Dabar aš stoviu prie lifto. Siena ištepliota rašalu. Kažkas parašė viršuje: "Meilė - tai..." ir padėjo daugtaškį. "Meilė - tai, ko ieškai ir nerandi",- žemiau smulkia rašysena kažkas pratęsė. O šalia: "Meilės nėra, yra tik jos laukimas..." Įdomi mintis. Bet dar įdomesnė žemiau: "Meilė yra, jos tik reikia sulaukti, o jau po to..." Dar žemiau kažkas viską perbraukė ir parrašė drebančia ranka: "Kas po to :? Išsiskyrimas ir nepakeliamas laukimo skausmas..." Kažkas paprieštaravo: "Ne, tikra meilė pakelia viską, o laukimas visada turi pabaigą!" Aš skaitau toliau: "Eikit jūs visi kvailiai! Nesąmones kažkokias rašinėja". Skaitau dar toliau: "Meilė, ji būna tik vieną darta. Ir jei suprasi tai per vėlai, gyvensi prisiminimais".
Toliau nieko nėra. Tuščia. Aš nusišypsau - neparašė to, kas svarbiausia. Išsitraukiu tušinuką ir rašau: "Meilė yra tokia, kokią ją pats susikuri. Ir nesvarbu, kaip ji prasideda ar kaip baigiasi. Svarbiausia, kad ji yra".
Atgal į viršų Go down
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyAntr. 05 06, 2008 11:06 am

LABAI GRAŽU
Atgal į viršų Go down
Raudona




Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Miestas : Klaipeda

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyKv. 05 08, 2008 9:20 am

Giedrė rašo:
Na si istrauka mano nuomone TOBULAI atskleidzia kas yra meile...

Meile tai...
Dabar aš stoviu prie lifto. Siena ištepliota rašalu. Kažkas parašė viršuje: "Meilė - tai..." ir padėjo daugtaškį. "Meilė - tai, ko ieškai ir nerandi",- žemiau smulkia rašysena kažkas pratęsė. O šalia: "Meilės nėra, yra tik jos laukimas..." Įdomi mintis. Bet dar įdomesnė žemiau: "Meilė yra, jos tik reikia sulaukti, o jau po to..." Dar žemiau kažkas viską perbraukė ir parrašė drebančia ranka: "Kas po to :? Išsiskyrimas ir nepakeliamas laukimo skausmas..." Kažkas paprieštaravo: "Ne, tikra meilė pakelia viską, o laukimas visada turi pabaigą!" Aš skaitau toliau: "Eikit jūs visi kvailiai! Nesąmones kažkokias rašinėja". Skaitau dar toliau: "Meilė, ji būna tik vieną darta. Ir jei suprasi tai per vėlai, gyvensi prisiminimais".
Toliau nieko nėra. Tuščia. Aš nusišypsau - neparašė to, kas svarbiausia. Išsitraukiu tušinuką ir rašau: "Meilė yra tokia, kokią ją pats susikuri. Ir nesvarbu, kaip ji prasideda ar kaip baigiasi. Svarbiausia, kad ji yra".
O lia lia istrauka is mano megstamiausios siam pasaulyje knygeles ... et... nera ka pridurt sitas zmogelis moka pakalbet apie meile... Stano knygute superine :>:D<:
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyPir. 05 12, 2008 7:59 am

Pasakysiu tik tiek, kad tai nuostabu... <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> 483651
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> EmptyKv. 07 24, 2008 1:27 pm

em..;> na mano nuomone bus ne is jokios istraukeles as ir kur..;> snekesiu tai ka as pati manau is sirdies.. <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> 252360
vat.. istikruju tas zodis meile labai jau nuvalkiotas bet kiekvienam tas zodis reiskia vis skirtingai.. ;>
man meile tai yra- toks jausmas, kuris duoda viska.. dziaugsma, geruma, liudesi, skausma, abejinguma.. ;}* meile tai tas dalykas, jei tai vienas zmogus kuriam atiduodi puse saves, gali padaryti viska kad tik tas zmogus butu laimingas.. nesvarbu, ar tai tave skaudins, ar dziugins.. tiesiog tu turi tai padaryti be jokios grauzasties.. tiesiog tai neitiketinas dalykas.. is visu teigiamu ir neigiamu pusiu.. ;}* manau.. na cia siek tiek.. apie ta meile..;> nors cia reiketu labai ilgai apie ja man pasakot jei noreciau issakyt viska.. ;*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





<<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<< Ką mums reiškia meilė ? >>>   <<< Ką mums reiškia meilė ? >>> Empty

Atgal į viršų Go down
 
<<< Ką mums reiškia meilė ? >>>
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Pokalbiai-
Pereiti į: