Oficialaus Audriaus FC forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke

Go down 
+3
Inga 2
Santa Marija
Karolina
7 posters
AutoriusPranešimas
Karolina




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2008-02-24

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyPir. 04 21, 2008 2:03 pm

Čia pakalbėkime kokiuos augalus labiausiai mylime ir kokie nepatinka happy
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius
Santa Marija


Pranešimų skaičius : 504
Join date : 2008-03-09
Miestas : Agurkų kraštas:)

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyPir. 04 21, 2008 2:26 pm

Man įvairūs augalai patinka. Šiaip gėlės tai visos,kurias esu gyvenime mačiusi Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 858841 O šiaip patinka kaktusai...bent jau man tai gražu,ypač kada žydi. Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 252360
Atgal į viršų Go down
http://www.vaiva.ten.lt
Inga 2

Inga 2


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2008-04-01
Age : 30
Miestas : saules miestas

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyAntr. 04 22, 2008 7:17 am

nu man irgi patinka kaktusai taip pat ir nartcizas ir rozes ir tupes Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 853161
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2008-02-25
Age : 33
Miestas : Ten kur skamba Lotynų Amerikos ritmai..

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyAntr. 04 22, 2008 7:33 am

Pas mane namuose pilna geliu.........nes mama jas dievina....
O kokios dekoratyvines geles - mano megstamiausios sunku pasakyti.......

Dievinu lelijas.
Atgal į viršų Go down
Difficult

Difficult


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Miestas : Šilutė

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyTr. 04 23, 2008 12:18 pm

Man patinka palmes... Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 858841
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/elemenas
NotPerfect

NotPerfect


Pranešimų skaičius : 58
Join date : 2008-03-20

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyPen. 04 25, 2008 11:39 am

bambukas :D:D
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

drugelis;}*


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-03-19
Age : 31

Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke EmptyKv. 07 24, 2008 1:31 pm

sejp labai myliu ramuneles, pakalnutes, mazutes tokes tulpytes, zibutes..
o sejp labai patinka namus papuosti ar gerberomis ar herberomis..;DD nu kazkaip is tu dvieju.. Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 858841 {neprisimenu kaip ten rasos ir sakos pirma g ar h.. ;DD} Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke 341459 dar tulpem kambarius patinka papuosti.. tai vat, cia pagrindines..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke   Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mūsų mėgstamiausi kambariniai ir dekoratyviniai augalai,augantys lauke
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialaus Audriaus FC forumas :: Visa kita :: Pokalbiai-
Pereiti į: